Autor:

prezesjuwe

Utworzono:

12.11.2014

Znowu mecz niewykorzystanej szansy JUWe. Pomimo osłabienia kadrowego i braku 4 zawodników mieliśmy szansę na zwycięstwo. W pierwszej połowie gramy piłką i gramy prostopadłe podania co skutkuje 3 sytuacjami sam na sam Roberta Kaczmarczyka lecz brakuje dokładności w strzałach. Do przerwy 0-0. Po przerwie w 59 minucie w polu karnym faulowany Firlej i bramkarz Kwiatkowski pewnie wykonuje rzut karny. Od strzelenia bramki staramy się utrzymywać przy piłce. Niestety w 75 minucie po stracie piłki w okolicy pola karnego gospodarze wyprowadzają szybki kontratak i napastnik z 15 metrów strzela z pierwsze piłki pod poprzeczkę. Bramkarz w tej sytuacji bez szans. Do końca meczu żadna drużyna nie stworzyła już stuprocentowej sytuacji i mamy kolejny remis. A najbliższą sobotę mecz z LKS Studzienice o godz. 11,00