Autor:

tomzmuda

Utworzono:

01.07.2022

Po raz pierwszy nasz zespół wystąpił w nowym ustawieniu taktycznym (4-1-4-1). W roli defensywnego pomocnika bardzo dobrze spisał się Michał Dąbkowski. Gospodarze grali bardzo prostą piłkę. Mając przewagę wzrostu prawie wszystkie piłki posyłali górą. My przeciwstawiliśmy się im bardzo dobrą organizacją gry. Gdyby Sebastian Krajewski lepiej strzelił z wolnego w 12 minucie (strzał niecelny) i Krystian Rudziński wykorzystał sytuację sam na sam (piłka o włos minęła okienko bramki Tęczy) po pressingu Gracjana Słupskiego to cieszylibyśmy się ze zdobyczy punktowej na trudnym terenie. Jednak i tak nasi piłkarze nie przynieśli nam wstydu. Ulegli tylko 0:3 (większość zespołów inkasowała średnio po 7-8 bramek).

Przebieg meczu:

W 2 minucie Krystian Krawczyk broni pierwszy strzał Tęczy. W 12 Sebastian Krajewski strzela niecelnie z rzutu wolnego z okolic lewego narożnika pola karnego. W 13 minucie zawodnik Tęczy strzela mocno z wolnego (tuż nad poprzeczką). 15 minuta - Krystian Rudziński minimalnie pudłuje w sytuacji sam na sam. W 17 Bartosz Półkoszek strzela niecelnie z rzutu wolnego z połowy boiska. W 20 Tęcza strzela niecelnie z ostrego kąta. W 21 minucie po minięciu naszego bramkarza zawodnik Tęczy nie trafia do bramki z ostrego kąta. W 23 minucie pierwszy gol dla gospodarzy po błędzie w ustawieniu naszej obrony (głową po rzucie rożnym). W 32 Krawczyk broni strzał głową. 41 minuta - 2:0 - po błędzie bocznego obrońcy napastnik strzela obok Krawczyka, piłka odbija się od słupka i ląduje w siatce. W 48 minucie napastnik miejscowych mija spóźnionego bramkarza, jednak piłka odskakuje mu za daleko i strzał z linii końcowej trafia w tylko w słupek. Pięć minut później jest 3:0 po indywidualnym błędzie. Zawodnik Tęczy nie marnuje sytuacji sam na sam. W 60 minucie niecelne uderzenie Tęczy z ostrego kąta oraz w 62 Krystian Krawczyk broni strzał w sytuacji sam na sam.

Tak padały bramki:

1:0 - 23 min. (głową)

2:0 - 41 min.

3:0 - 53 min.

Pierwszy mecz bez celnego uderzenia na bramkę rywala.

W 50 meczu zagrali kapitan Dawid Sęk oraz były kapitan Michał Dąbkowski. Po raz 20 wystąpił Krystian Krawczyk.

Krystian Krawczyk ustanowił swój najlepszy wynik bez utraty bramki - 121 minut.