LKS Jasionka Gospodarze

br. samobójcza
Jasionka

LKS Jasionka
Jakub Kondeusz Z niewiadomych przyczyn sędzia pokoazał żółty kartonik zawodnikowi z numerem 10
Płomyk Lutoryż
Maciek Rykiel gra ręką w polu karnym

Kamil Cyrek
Maciej Banaś
Kamil Domino

Marcin Pilecki Fizjoterapeuta
Waledemar Pilecki Kierownik drużyny
Wacław Porada Trener
Paweł Kulik Trener

Płomyk

26.08.2014

W Jasionce odbył się mecz LKS Jasionka- Płomyk Lutoryż. Spotkanie zostało rozegrane w niesprzyjających warunkach, gdyż padał deszcz, przez co w okolicach bramek było błoto i kałuże co utrudniało interwencje bramkarzom. Przeważalismy od początku meczu. Pierwszą bramkę z ostrego kąta zdobył Sebastian Domino. Po podaniu Dominika Warzyboka, Konrad Czech z wysokości pola karnego strzelił w "okienko" na 2:0. Bramkę na 3:0 po asyście Bartka Pasternaka zdobył Jakub Rykiel. Po jego strzale, piłka po rykoszecie od jednego z zawodników gospodarzy, myląc bramkarza wpadła do siatki. Jeszcze przed przerwą, po strzale z rzutu wolnego i zamieszaniu między naszym bramkarzem i obrońcą, piłka znalazła się w bramce. Drugą połowę rozpoczęliśmy od gola Dominika Warzyboka, asystował mu Mateusz Czech. Niestety od tej chwili szło nam coraz gorzej. Drugą bramkę gospodarze zdobyli z rzutu wolnego, ułatwiło im to błoto w obrębie bramki. Chwilę później po rzucie różnym zawodnik gospodarzy skierował piłkę do bramki, lecz sprzed lini bramkowej wybił ją rękami nasz pomocnik Maciej Rykiel, za co otrzymał czerwoną kartkę. Rzut karny obronił nasz bramkarz Kacper Powierża, który jeszcze do końca meczu popisał się kilkoma fenomenalnymi obronami. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Lutoryza.