Sokół Grodzisko Gospodarze

Edward Sapko Trener

Mateusz Gutek

30.08.2014

Mecz od początku układał się po naszej myśli. Zaraz po gwizdku sędziego nasz zawodnik Bartłomiej Pasek rozpędził się z piłką i podał na pustą bramkę Hubertowi Sołkowi, który skierował piłkę do bramki. Później mecz układał się pod nasze dyktando.

W 30 minucie spotkania przeciwnik zagrał ręką koło środka boiska, wtedy kapitan drużyny Jakub Buda zdecydował się na oddanie strzału i piłka znalazła się w siatce drużyny przeciwnej.

Niestety w 43 minucie mecz wywinął się z pod kontroli i straciliśmy bramkę na 1:2

Gdy sędzia doliczył minutę do końca pierwszej połowy, Michał Lis zdecydował się na indywidualną akcje i strzelił bramkę na 1:3

Rozpoczęła się druga połowa spotkania, i znów świetnie sobie radziliśmy.

Po błędzie naszych obrońców, zawodnik Sokoła wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem i wtedy wynik zmienił się na 2:3

Zostało około 15 minut do zakończenia spotkania, gdy w polu karnym przeciwnika zawodnik drużyny Sokoła zagrał ręką, sędzia wskazał na 11-metr do wykonania rzutu karnego podszedł Michał Lis i pewnym strzałem pokonał bramkarza.

Sędzia doliczył 3 minuty i wtedy nasz Kapitan podał do Krzysztofa Dworaka który wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem i strzałem zakończył akcje.

Mecz zakończył się wynikiem 2:5 na naszą korzyść. Jesteśmy zadowoleni z tego spotkania.